Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 26/03/2020

Aicinām iedzīvotājus izmantot elektronisku vai telefonisku saziņu

Tā kā Ministru kabinets 2020.gada 12.martā izdevis rīkojumu Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un izsludinājis ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Latvijas Republikas Prokuratūra laika posmā no šā gada 13.marta līdz 14.aprīlim prokuratūras telpās pieņems vienīgi apmeklētājus, kurus ierasties aicinājis prokuratūras struktūrvienības vadītājs vai prokurors.

Lasīt vairāk
Publicēts 26/03/2020

Informācija par Rīgas pilsētas Kurzemes rajona prokuratūras virsprokurora amata vakanci

Atbilstoši Prokuratūras likuma 34.panta trešajā daļā noteiktajam Latvijas Republikas Prokuratūra informē, ka tiek plānots aizpildīt Rīgas pilsētas Kurzemes rajona prokuratūras virsprokurora amata vakanci.

Lasīt vairāk
Publicēts 26/03/2020

Informācija par Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas prokuratūras virsprokurora amata vakanci

Atbilstoši Prokuratūras likuma 34.panta trešajā daļā noteiktajam Latvijas Republikas Prokuratūra informē, ka tiek plānots aizpildīt Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas prokuratūras virsprokurora amata vakanci.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA