Latvijas Republikas prokuratūra

Teksta izmērs

  • 100%
  • 150%
  • 200%

Kontrasts

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 23/07/2021

Sēru vēsts

Ceļi tik īsi, bezgala īsi,

Garas, tik garas uz turieni kāpnes,

Viena klusuma tagad būs vairāk.

(A.Skalbe)

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Daudznozaru specializētās prokuratūras prokurora Alda Ļeļeva tuviniekiem, viņu mūžībā pavadot.

Latvijas Republikas prokuratūras kolektīvs

Lasīt vairāk
Publicēts 23/07/2021

Prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu par cilvēku tirdzniecību organizētā grupā

2021.gada 16.jūlijā Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētās prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu, kurā apsūdzētas trīs personas par cilvēku tirdzniecību organizētā grupā. Viena no šīm trim personām apsūdzēta arī par tīšu vieglu miesas bojājumu nodarīšanu. Uzsākts process par piespiedu ietekmēšanas līdzekļa piemērošanu juridiskai personai.

Lasīt vairāk
Publicēts 20/07/2021

Prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu par kukuļa izspiešanu un pieņemšanu

2021.gada 8.jūlijā Latgales tiesas apgabala prokuratūras prokurors pabeidzis pirmstiesas kriminālprocesu, kurā apsūdzēta valsts amatpersona par to, ka, izmantojot savu dienesta stāvokli, izspieda kukuli, tas ir, materiālu vērtību pirms likumīgas darbības izdarīšanas, un pēc tam kukuli pieņēma.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA